DESIGN MÝDLA

Nenechte se mýlit, tato mýdla nejsou jen na parádu – po náročném dni vám dopřejí péči, jakou si zasloužíte. Čistě přírodní mýdla barvena kosmetickými slídami s originálním designem.

Proč používat Design mýdla? 

Designová mýdla jsou nejen krásná, ale i na výrobu jedinečná. Každé mýdlo má orinální vzor, na který se vždy při krájení těším a jsem napjatá, co se objeví, když zakrojím. Dříve jsem si myslela, že mýdla jsou jen nudnou šedou kostkou, za kterou se člověk v koupelně musí pomalu stydět. Trochu jsem se ze začátku bála, že tyhle mýdla jsou jen na okrasu a že jejich účinky budou nic moc. Opak je ale pravdou.

Mýdla, která tady vidíte, jsou naprosto přírodní, obarveny kosmetickými slídami a oxidy. Základ mýdel tvoří bambucké máslo, slunečnicový olej, kokosový olej a panenský olivový olej. Díky svému složení mýdla nevysušují pokožku, bohatě pění a šetrně čistí. K vylepšení vlastností mýdel navíc přidávám i další suroviny jako kakaové máslo, mandlový olej, ricinový olej nebo za studena lisovaný jojobový olej. K ovonění všech mýdel používám éterické oleje. Výsledkem jsou příjemně ovoněná mýdla, každé se svou jedinečnou vůní.

Všechna designová mýdla jsou navíc dermatologicky testována pro citlivou pokožku.

Mýdla z řady Design jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené – nejen že umí oživit každou koupelnu, ale skvěle se hodí ke každodenní účinné a šetrné péči o tělo. Svým originálním vzhledem navíc tyto mýdla potěší jako dárek, a to jak ženy, tak i muže.